Eksport EU

Po latach inwestowania polskich firm w technologie i rozwój wewnętrzny nastąpił moment szukania stabilizacji. Najlepszym sposobem na stabilizację jest dywersyfikacja odbiorców .  Dla naszych klientów  wyszukujemy potencjalnych kontrahentów na terenie UE  , nawiązujemy pierwszy kontakt a następnie prowadzimy rozmowy negocjacyjne . Doświadczenie naszego zespołu znacznie pomaga w przełamaniu barier w kontakcie z nowymi klientami .

W wielu przypadkach  po zakończeniu procesu negocjacji i wdrożenia nowego klienta nadal pozostaje problem   obsługi  sprzedażowej  i posprzedażowej .   Dobrze działające firmy często nie dysponują wolnymi siłami wewnętrznymi i w takiej sytuacji  jesteśmy w stanie przejąć wiele obowiązków na siebie – od generowania zamówień przez obsługę reklamacyjną .   

Wyszukiwanie kierunków

i

Tworzenie baz danych

Wdrożenie założonego planu

Integracja BPO

Zapraszamy do kontaktu w przypadku zapytań o istniejące projekty oraz wycen nowych projektów.

Adres

90-001 Łódź
ul. Pomorska 77

Telefon

News 5

Dziękujemy nas za zaufanie którym obdarzyła nas Firma Melissa sp. z o.o. Z tym klientem jesteśmy razem od 2016 roku a obecnie zakończyliśmy kolejny projekt logistyczny. Życzymy powodzenia na dalszych etapach rozwoju.

News 4

Tym razem otrzymaliśmy zadanie optymalizacji procesów logistycznych w Łódzkiej Hurtimex s.a. Proces pozyskania tego zadania trwał ok 2 lata ale udało się znaleźć wspólny cel razem z klientem.

News 3

Kolejny klient zakończył z nami projekt. Tym razem pracowaliśmy wspólnie z pracownikami firmy Seco / Bafesto sp. z o.o. nad dalszą optymalizacją powierzchni produkcyjno - magazynowej. Mamy nadzieje na kolejne projekty ze strony tego klienta.